Stříbrná souprava ČESKÝ GRANÁT květina Ag 925/1000
Kód: 03-11591-2915Související produkty
Elegantní a velice populární řetízek. Jemná očka jsou krásně propletená a vytváří tak provázek, či liščí ocásek. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Perfektní pevný stříbrný řetízek s krásně na těsno spojenými očky. Vyleštěné plošky se na světle nádherně blyští. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Náhrdelník Venezia broušený Šířka řetízku 1 mm Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označený puncem ryzosti 925...
Perfektní pevný stříbrný řetízek s krásně na těsno spojenými očky. Vyleštěné plošky se na světle nádherně blyští. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Luxusní třpytivý řetízek, se kterým uděláte parádu každý den. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak minimalisticky sólo nebo si na něj navěsit jeden z našich...
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Jednoduchý a okouzlující...
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Krásný řetízek, který se skvěle...
Elegantní a velice populární řetízek. Jemná očka jsou krásně propletená a vytváří tak provázek, či liščí ocásek. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Perfektní pevný stříbrný řetízek s krásně na těsno spojenými očky. Vyleštěné plošky se na světle nádherně blyští. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Krásný řetízek, který se skvěle hodí úplně ke všemu, co si vezmete na sebe. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak minimalisticky sólo nebo si na něj navěsit...
Detailní popis produktu
- Krásná a elegantní souprava
- Osazená českým granátem
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Náušnice na klasický pevný patent
- Háček prostrčíte uchem a hladce a bezpečně upevníte klapkou.
- Elegantní, pohodlné a bezpečné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Máte na co pověsit přívěsek?
- Spojte soupravu s ideálním řetízkem a vytvořte tak dokonalý luxusní dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soupravy klasické |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741331220 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Český granát |
| ? Barva: | Červená |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Přírodní, Květina |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Klasický patent |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| Výška náušnice: | 16,5 mm |
| Šířka náušnice: | 8,5 mm |
| ? Výška celého přívěsku: | 16 mm |
| Výška přívěsku: | 11 mm |
| Šířka přívěsku: | 9 mm |
| Orientační váha: | 2,50 g |
Stříbrná souprava s duhovým opálem. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci v každé situaci.
Krásná a elegantní souprava Osazená kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti...
Zářivá souprava, ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem Osazená říční perlou Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava...
Kulatý tvar s ametystově fialovým odstínem Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem Třpyt kubických zirkonů nejvyšší AAA kvality Poctivé stříbro 925/1000 s puncem...
Stříbrná souprava s říční perlou a krásnými čirými zirkony. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci...
Stříbrná souprava s duhovým opálem. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci v každé situaci.
Stříbrná souprava s duhovým opálem ve tvaru slzy s krásným zdobením se zirkonky. Působí něžně díky bílému opálu, jehož barva dokonale rozjasňuje své okolí. Ideálně...
Stříbrná souprava s duhovým opálem. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci v každé situaci.
Zářivá souprava, ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem Třpyt kubických zirkonů nejvyšší AAA kvality a bílého opálu Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti...
Stříbrná souprava s českým granátem se skládá z dokonale sladěných šperků – náušnic a přívěsku. Sytě červené granáty dodávají šperku nádech luxusu a nadčasové krásy. Český...
Krásná a elegantní souprava Osazená kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti...
Stříbrná souprava s říční perlou a krásnými čirými zirkony. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci...




