13849 Stříbrný přívěsek OTISK NOHY Ag 925/1000; ≥ 1,08 g
Kód: 03-13849-3808Detailní popis produktu
- Krásný symbol a připomínka narození děťátka.
- Je vyroben z kvalitního stříbra 925/1000 s puncem ryzosti a chráněn povrchovou úpravou rhodia, díky které si uchovají svůj jas a lesk po dlouhou dobu.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk a poté ho zabalíme do dárkové krabičky, připravené rovnou k obdarování.
Máte na co pověsit přívěsek?
- Spojte soupravu s řetízkem a vytvořte tak dokonalý dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné přívěsky pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Zirkon |
| Barva kamene: | Bílá |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Motiv: | Symbol - Ornament |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro děti |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška celého přívěsku: | 20 mm |
| Výška vzoru přívěsku: | 15,5 mm |
| Šířka vzoru přívěsku: | 8 mm |
| Orientační váha: | 1,08 g |




