12636 Stříbrné náušnice KAPKA Ag 925/1000; ≥ 3,94 g
Kód: 03-12636-4614Související produkty
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta TRICOLOR - rhodiovaný, zlacený růžovým a žlutým zlatem....
Náhrdelník s přívěskem ve tvaru křížku Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000...
Stříbrný náhrdelník s motivem stromu života, který vám dodá neodolatelnou eleganci. Dokonalý šperk pro každodenní nošení, jak pro všední dny, tak pro výjimečné chvíle....
Detailní popis produktu
- Šperk je vyroben z kvalitního stříbra 925/1000 s puncem ryzosti a chráněn rhodiovou vrstvou, která mu dodává dlouhotrvající lesk a chrání ho před zčernáním.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Náušnice s visacím patentem:
- Většinou s klasickým patentem a bezpečnou klapkou, případně jednoduché s puzetou.
- Půvabné a výrazné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice visací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Bez kamene |
| ? Barva: | Bez kamene |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Elegantní |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Klasický patent |
| ? Výška celé náušnice: | 61,5 mm |
| Výška vzoru náušnice: | 45 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 18,5 mm |
| Orientační váha: | 3,94 g |
Visací náušnice se vzorem kuliček Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava Rhodium...
Visací náušnice se vzorem kuliček na strunce Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Stříbrné náušnice s krásnými čirými zirkony. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci v každé situaci. Skvěle se hodí jak na večerní společenské události, tak...
Visací náušnice tenisové Šířka 1,8 mm, výška 50 mm Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti...




