09275 Stříbrné náušnice KRÁLOVSKÉ Ag 925/1000; ≥ 1,78 g
Kód: 03-09275-4613Související produkty
Nádherný stříbrný náhrdelník s duhovou opálovou kuličkou na jemném řetízku. Ideální šperk pro každodenní nošení a všechny aktivity. Potěšte své blízké nebo udělejte...
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Jednoduchý a okouzlující šperk. Skvěle hodí jak na denní nošení, tak na...
Detailní popis produktu
- Jsou vyrobeny z kvalitního stříbra 925/1000 s puncem ryzosti a chráněny povrchovou úpravou rhodia, díky které si uchovají svůj jas a lesk po dlouhou dobu.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Náušnice na klasický pevný patent
- Háček prostrčíte uchem a hladce a bezpečně upevníte klapkou.
- Elegantní, pohodlné a bezpečné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice klasický patent |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741307102 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Modrá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Oválný |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Klasický patent |
| Výška celé náušnice: | 19,5 mm |
| Výška vzoru náušnice: | 13,5 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 11,5 mm |
| Orientační váha: |
Stříbrné náušnice s krásnou černou říční perlou. Budete s nimi naprosto jedinečná a okouzlující. Potěší vás i vaše okolí v běžný pracovní den i při...
Stříbrné náušnice s duhovým opálem Budete s nimi naprosto jedinečná a okouzlující Potěší vás i vaše okolí v běžný pracovní den i při výjimečné příležitosti
Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Stříbrné náušnice s jemnou říční perlou dokonale rozzáří váš den jemností a půvabem. S těmito náušnicemi získáte nepopsatelný pocit krásy a elegance. ...




