09261 Stříbrné náušnice SRDCE OPÁL růžový Ag 925/1000
Kód: 03-09261-4612Související produkty
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Krásný řetízek, který se skvěle...
Luxusní třpytivý řetízek, se kterým uděláte parádu každý den. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak minimalisticky sólo nebo si na něj navěsit jeden z našich...
Elegantní řetízek, velice populární řetízek. Jemná očka jsou krásně propletená a vytváří tak provázek, či liščí ocásek. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Detailní popis produktu
- Jsou vyrobeny z kvalitního stříbra 925/1000 s puncem ryzosti a chráněny povrchovou úpravou rhodia, díky které si uchovají svůj jas a lesk po dlouhou dobu.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Náušnice na klasický pevný patent
- Háček prostrčíte uchem a hladce a bezpečně upevníte klapkou.
- Elegantní, pohodlné a bezpečné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soupravy klasické |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Opál syntetický |
| ? Barva: | Růžová |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Srdce |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Klasický patent |
| Výška celé náušnice: | 15 mm |
| Výška vzoru náušnice: | 9 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 8,8 mm |
Stříbrná souprava s duhovým opálem. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci v každé situaci.




