Stříbrný přívěsek VESELÝ KŮŇ 3D Ag 925/1000; ≥ 2,90 g
Kód: 03-07242-0275Související produkty
Tip
od 640 Kč
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Krásný řetízek, který se skvěle...
Detailní popis produktu
- Krásný přívěsek ve tvaru koně
- Z čistého leštěného stříbra
- S krásným diamantovým brusem
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označený puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobený ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Máte na co přívěsek pověsit?
- Spojte přívěsek s řetízkem, a vytvořte tak perfektní náhrdelník, a tím dokonalý dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné přívěsky pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741311413 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Bez kamene |
| ? Barva: | Bez kamene |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Zvířecí |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro muže, Pro děti |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška: | 20 mm |
| ? Šířka: | 21 mm |
| Orientační váha: | 2,90 g |




