Stříbrný přívěsek VÁŽKA bílý OPÁL Ag 925/1000; ≥ 2,03 g
Kód: 03-05637-1255Detailní popis produktu
Elegantní stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Ve svitu slunce i lamp se překrásně blyští a vypadá, že je neustále v pohybu. Není divu, vážka je poslem radosti a štěstí. Značí též silného ducha, který je schopen překonávat strasti a putovat životem za vysněnými cíli.
Opál - název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.
Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné přívěsky pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741312533 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Opál syntetický |
| Barva kamene: | Bílá |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Motiv: | Zvířecí, Vážka |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška celého přívěsku: | 22 mm |
| Výška vzoru: | 13 mm |
| Šířka vzoru: | 20 mm |
| Orientační váha: | 2,03 g |




