Stříbrný přívěsek TŘPYTIVÁ PODKOVA Ag 925/1000; ≥ 1,54 g
Kód: 03-05324-2448Související produkty
Perfektní pevný stříbrný řetízek s krásně na těsno spojenými očky. Vyleštěné plošky se na světle nádherně blyští. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Krásný řetízek, který se skvěle...
Elegantní řetízek, velice populární řetízek. Jemná očka jsou krásně propletená a vytváří tak provázek, či liščí ocásek. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Detailní popis produktu
- Krásný jemný přívěsek ve tvaru podkovy
- Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Podkova
- Oblíbený symbol přání dobra, ochrany, úrody, štěstí a dobré cesty.
- Vyrobena z odolného kovu pro koně - v tomto spojení sílu, vytrvalost a dobrodružství
- Tradiční symbol pro novomanžele - přání štěstí, vytrvalosti a ochrany
Máte na co přívěsek pověsit?
- Spojte přívěsek s řetízkem, a vytvořte tak perfektní náhrdelník, a tím dokonalý dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky pro radost |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741313387 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Symbol - Ornament |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška celého přívěsku: | 22 mm |
| Výška vzoru přívěsku: | 17 mm |
| Šířka vzoru přívěsku: | 13,5 mm |
| Orientační váha: | 1,54 g |
Krásný jemný přívěsek ve tvaru čtyřlístku Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem...
Stříbrný přívěsek ve tvaru čtyřlístku vám přinese štěstí a vykouzlí úsměv na tváři. Vhodný pro speciální příležitosti, ale i běžné denní aktivity. Jemně doplní váš outfit...
Krásný jemný přívěsek ve tvaru čtyřlístku Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...




