❤️ Potřebujete poradit? Jsme tu pro vás Po-Ne, 8:00-22:00 ❤️

Stříbrný přívěsek SVATÁ RODINA medailon Ag 925/1000

Kód: 03-10840-1276
1 100 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
2024-06-19

Krásný stříbrný přívěsek Svaté rodiny, precizně vykreslený laserem. Obruba přívěsku je elegantně diamantově vybroušená.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svatá rodina, kterou tvoří Ježíš Kristus, Panna Marie a svatý Josef, je významným symbolem v křesťanství, představující ideál rodinné lásky, věrnosti a oddanosti Bohu. Ježíš, považovaný za Božího syna, se narodil v Betlémě a vyrůstal pod ochranou Panny Marie, která je symbolem pokory a čistoty, a Josefa, příkladného pěstouna a ochránce. Křesťané si připomínají svátek Svaté rodiny první neděli po Vánocích, kdy se zdůrazňuje důležitost rodinných hodnot.

 

 

Materiál šperku a povrchová úprava

Máme pro vás šperky v nejvyšší kvalitě stříbra - 925/1000, jedná se o sterlingové stříbro a je velice vhodné pro elegantní šperky. Toto označení znamená, že podíl stříbra ve šperku je 92,5% a zbylých 7,5% je směs jiných kovů, které dělají šperk pevnějším.

Finální fází výroby šperku je povrchová úprava. Činí se tak pro to, aby šperk krásně zářil a chránil se před nepříznivými vlivy. Naleznete u nás 3 typy:
1. Rhodium - Lesk a Ochrana: zajišťuje šperkům nádherný lesk, minimalizuje možnost oxidace stříbra, díky tomu uchovává šperk dlouhodobě krásný.
2. Platinum - Elegance a Trvanlivost: je mírně tmavší, než rhodium. Naproti tomu však přináší větší tvrdost a odolnost proti zubu času.
3. Pozlacení - Luxusní vzhled: na stříbrný šperk je nanesena tenká vrstva zlata, šperk tedy v základu zůstává stříbrný, ale je obohacen o nádherné a cenné zlato.

BONUS TIP: Naše stříbrné šperky můžete libovolně kombinovat se zlatými šperky. Bílé zlato je rhodiováno stejným způsobem, jako stříbro. A žluté pozlacení stříbra je stejné, jako celý zlatý šperk.

Jak správně zjistit velikost prstenu.

 

Osazení šperku kameny

Šperky pro vás máme buď bez kamene nebo nejčastěji s jedním z těchto:

1. Kubický zirkon - Třpytivý lesk: naše zirkony třídy AAA jsou přímou alternativou k diamantu. Čistě a intenzivně zářivé zirkony jsou k nerozeznání od nejluxusnějších diamantů díky totožnému standardnímu diamantovému brusu, barvy a čistoty.
2. Opál - Tajemná elegance: díky hravé kombinaci barev a třpitivému opálovému efektu, vkládá šperkům jedinečnou záhadnou atmosféru.
3. Tyrkys - Osvěžující krása: nasajte krásu oceánu v podmanivé modrozelené barvě, která se šperky přináší svěžího ducha.
4. Bez kamene: krásné čisté plnohodnotné stříbro 925/1000 pouze s povrchovou ochrannou úpravou

Jak správně zjistit velikost prstenu.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívěsky medailky / náboženské
Záruka: 2 roky
? Materiál: Stříbro 925/1000
? Osazení/kámen: Obrázek
? Barva: Mix
? Povrchová úprava: Rhodium, Broušený
? Motiv: Medailon, Náboženské, Svatá rodina, Svatí
Pro koho: Pro ženy
Typ přívěsku: Bez řetízku
? Výška celého přívěsku: 30,5 mm
Výška vzoru přívěsku: 24 mm
Šířka vzoru přívěsku: 14,5 mm
Orientační váha: 1,68 g