Stříbrný přívěsek SOVA zářivá Ag 925/1000; ≥ 2,53 g
Kód: 03-04577-2478Detailní popis produktu
- Krásný přívěsek ve tvaru sovičky
- Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označený puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobený ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Máte na co přívěsek pověsit?
- Spojte přívěsek s řetízkem, a vytvořte tak perfektní náhrdelník, a tím dokonalý dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky zvířátka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741313608 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Zirkon |
| Barva kamene: | Bílá |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Motiv: | Zvířecí |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška celého přívěsku: | 27,5 mm |
| Výška vzoru přívěsku: | 23,5 |
| Šířka vzoru přívěsku: | 16,5 mm |
| Orientační váha: | 2,53 g |




