Stříbrný přívěsek SOVA elegantní Ag 925/1000; ≥ 1,37 g
Kód: 03-04103-0283Související produkty
Luxusní třpytivý řetízek, se kterým uděláte parádu každý den. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak minimalisticky sólo nebo si na něj navěsit jeden z našich...
Elegantní řetízek, velice populární řetízek. Jemná očka jsou krásně propletená a vytváří tak provázek, či liščí ocásek. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Perfektní pevný stříbrný řetízek s krásně na těsno spojenými očky. Vyleštěné plošky se na světle nádherně blyští. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Detailní popis produktu
- Krásný přívěsek ve tvaru sovičky
- Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označený puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobený ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Máte na co přívěsek pověsit?
- Spojte přívěsek s řetízkem, a vytvořte tak perfektní náhrdelník, a tím dokonalý dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné přívěsky pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741311444 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Mat a lesk |
| ? Motiv: | Zvířecí |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška: | 24 mm |
| ? Šířka: | 9 mm |
| Orientační váha: | 1,37 g |
Krásný stříbrný přívěsek pro milovníky koní, a to i těch pod kapotou, dokonale propojí tuto vazbu síly, vytrvalosti a dynamiky. Nádherně vymodelovaný...




