Stříbrný přívěsek PÍSMENO J se zirkony Ag 925/1000; ≥ 0,76 g
Kód: 03-02889-0368Související produkty
Tip
od 950 Kč
Luxusní třpytivý řetízek, se kterým uděláte parádu každý den. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak minimalisticky sólo nebo si na něj navěsit jeden z našich...
Tip
od 640 Kč
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Krásný řetízek, který se skvěle...
Tip
1 430 Kč
Elegantní řetízek, velice populární řetízek. Jemná očka jsou krásně propletená a vytváří tak provázek, či liščí ocásek. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
+ další
Detailní popis produktu
- Krásný jemný přívěsek s motivem písmene
- Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označený puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobený ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Máte na co přívěsek pověsit?
- Spojte přívěsek s řetízkem, a vytvořte tak perfektní náhrdelník, a tím dokonalý dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky písmena jmen |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741311857 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Písmeno |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška vzoru: | 19 mm |
| ? Šířka vzoru: | 8,5 mm |
| Orientační váha: | 0,76 g |




