Stříbrný přívěsek PÍSMENO B Ag 925/1000; ≥ 1,03 g
Kód: 03-02907-0898Detailní popis produktu
- Krásný jemný přívěsek s motivem písmene
- S čistého leštěného stříbra
- S precizním diamantovým brusem
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označený puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobený ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Máte na co přívěsek pověsit?
- Spojte přívěsek s řetízkem, a vytvořte tak perfektní náhrdelník, a tím dokonalý dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky písmena jmen |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741312366 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Bez kamene |
| Barva kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Motiv: | Písmeno |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro muže |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška přívěsku: | 20 mm |
| Výška vzoru: | 12 mm |
| Šířka vzoru: | 8 mm |
| Orientační váha: | 1,03 g |




