Stříbrný přívěsek NŮŽKY Ag 925/1000
Kód: 03-08959-2469Související produkty
Perfektní pevný stříbrný řetízek s krásně na těsno spojenými očky. Vyleštěné plošky se na světle nádherně blyští. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Detailní popis produktu
- Krásný přívěsek ve tvaru nůžek
- Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označený puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobený ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Máte na co přívěsek pověsit?
- Spojte přívěsek s řetízkem, a vytvořte tak perfektní náhrdelník, a tím dokonalý dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky pro radost |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741313523 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Symbol - Ornament |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| Výška celého přívěsku: | 23,5 mm |
| Výška vzoru přívěsku: | 16,5 mm |
| Šířka vzoru přívěsku: | 11,5 mm |
| Orientační váha: | 1,16 g |
Přívěsek s motivem houslového klíče Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 Označený puncem ryzosti 925...
Krásný stříbrný přívěsek ve tvaru houslového klíče pro všechny malé i velké hudebníky. Ideální dárek pro sebe nebo pro někoho blízkého, kdo miluje hudbu. Tento přívěsek...
Krásný jemný přívěsek ve tvaru čtyřlístku Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...




