Stříbrný přívěsek MOTÝL bílý OPÁL Ag 925/1000
Kód: 03-08607-1253Související produkty
Elegantní řetízek, velice populární řetízek. Jemná očka jsou krásně propletená a vytváří tak provázek, či liščí ocásek. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Krásný řetízek, který se skvěle...
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Jednoduchý a okouzlující...
Perfektní pevný stříbrný řetízek s krásně na těsno spojenými očky. Vyleštěné plošky se na světle nádherně blyští. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Detailní popis produktu
- Krásný přívěsek ve tvaru motýlka
- Osazený duhovým syntetickým opálem
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označený puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobený ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Máte na co přívěsek pověsit?
- Spojte přívěsek s řetízkem, a vytvořte tak perfektní náhrdelník, a tím dokonalý dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné přívěsky pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741312519 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Opál syntetický |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Zvířecí, Motýl |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška přívěsku: | 21 mm |
| Výška vzoru: | 15 mm |
| Šířka vzoru: | 21 mm |
Stříbrný přívěsek pro všechny zdravotníky. Starověký symbol medicíny a lékařství. Pochází z řecké mytologie, kde byl Aeskulap bohem lékařství a léčitelství. Hůl...




