Stříbrný přívěsek KYTARA Ag 925/1000
Kód: 03-10018-1271Související produkty
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Jednoduchý a okouzlující...
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Krásný řetízek, který se skvěle...
Elegantní řetízek, velice populární řetízek. Jemná očka jsou krásně propletená a vytváří tak provázek, či liščí ocásek. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Detailní popis produktu
- Krásný stříbrný přívěsek ve tvaru kytary pro všechny malé i velké hudebníky.
- Ideální dárek pro sebe nebo pro někoho blízkého, kdo miluje hudbu.
- Tento přívěsek zhmotní váš hudební talent a dodá vašemu outfitu tu pravou dávku šarmu a elegance.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Hudba
- Tematické šperky pro hudebníky a milovníky hudby.
- Hudba představuje rovnováhu a harmonii.
- Zprostředkovává pestré sebevyjádření a oplývá emocemi.
- Spojuje lidi a překračuje jazykové a kulturní bariéry.
- Prostupuje modlitbu, vzpomínky a identitu.
Máte na co přívěsek pověsit?
- Spojte přívěsek s řetízkem, a vytvořte tak perfektní náhrdelník, a tím dokonalý dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky pro radost |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741312595 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Bez kamene |
| ? Barva: | Bez kamene |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Hudební |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro děti |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška celého přívěsku: | 19 mm |
| Výška vzoru: | 21 mm |
| Šířka vzoru: | 20 mm |
Přívěsek s motivem houslového klíče Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 Označený puncem ryzosti 925...
Krásný jemný přívěsek ve tvaru čtyřlístku Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Stříbrný přívěsek ve tvaru čtyřlístku vám přinese štěstí a vykouzlí úsměv na tváři. Vhodný pro speciální příležitosti, ale i běžné denní aktivity. Jemně doplní váš outfit...




