Stříbrný přívěsek KŘTÍCÍ HODINY Ag 925/1000
Kód: 03-12059-3000Související produkty
Tip
1 430 Kč
Elegantní řetízek, velice populární řetízek. Jemná očka jsou krásně propletená a vytváří tak provázek, či liščí ocásek. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
+ další
Detailní popis produktu
- Krásný přívěsek křtící hodiny
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Máte na co přívěsek pověsit?
- Spojte přívěsek s řetízkem, a vytvořte tak perfektní náhrdelník, a tím dokonalý dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
I když gravírování přímo nenabízíme, tento elegantní přívěsek je připomínkou těch nejvzácnějších okamžiků, které si s sebou neseme po celý život.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné přívěsky pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741313868 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Bez kamene |
| ? Barva: | Bez kamene |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Symbol - Ornament |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro muže, Pro děti |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška celého přívěsku: | 23 mm |
| Výška vzoru přívěsku: | 15 mm |
| Šířka vzoru přívěsku: | 15 mm |
| Orientační váha: | 1,33 g |




