Stříbrný přívěsek KOČKA Ag 925/1000; ≥ 1,96 g
Kód: 03-07598-2816Detailní popis produktu
- Krásný přívěsek ve tvaru kočičky
- Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označený puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobený ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Máte na co přívěsek pověsit?
- Spojte přívěsek s řetízkem, a vytvořte tak perfektní náhrdelník, a tím dokonalý dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky zvířátka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741313653 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Zirkon |
| Barva kamene: | Bílá |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Motiv: | Zvířecí, Kočka |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška celého přívěsku: | 31 mm |
| Výška vzoru přívěsku: | 27 mm |
| Šířka přívěsku: | 14 mm |
| Orientační váha: | 1,96 g |




