Stříbrný přívěsek HOUSLOVÝ KLÍČ Ag 925/1000; ≥ 1,10 g
Kód: 03-10374-2464Detailní popis produktu
- Krásný jemný přívěsek ve tvaru houslového klíče
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Hudba
- Tematické šperky pro hudebníky a milovníky hudby.
- Hudba představuje rovnováhu a harmonii.
- Zprostředkovává pestré sebevyjádření a oplývá emocemi.
- Spojuje lidi a překračuje jazykové a kulturní bariéry.
- Prostupuje modlitbu, vzpomínky a identitu.
Máte na co přívěsek pověsit?
- Spojte přívěsek s řetízkem, a vytvořte tak perfektní náhrdelník, a tím dokonalý dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky pro radost |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741313479 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Bez kamene |
| Barva kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Motiv: | Hudební |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro děti |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška celého přívěsku: | 26 mm |
| Výška vzoru přívěsku: | 20 mm |
| Šířka vzoru přívěsku: | 9 mm |
| Orientační váha: | 1,10 g |




