Stříbrný přívěsek FOTBALISTA Ag 925/1000; ≥ 0,85 g
Kód: 03-00119-1267Detailní popis produktu
- Krásný přívěsek ve tvaru fotbalisty
- Z čistého leštěného stříbra
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označený puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobený ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Máte na co přívěsek pověsit?
- Spojte přívěsek s řetízkem, a vytvořte tak perfektní náhrdelník, a tím dokonalý dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné přívěsky pro muže |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741312571 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Bez kamene |
| Barva kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Motiv: | Sportovní |
| Pro koho: | Pro muže, Pro děti |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška celého přívěsku: | 25 mm |
| Výška vzoru: | 16 mm |
| Šířka vzoru: | 12 mm |
| Orientační váha: | 0,85 g |




