❤️ Potřebujete poradit? Jsme tu pro vás Po-Ne, 8:00-22:00 ❤️

Stříbrný přívěsek ANDĚLSKÉ KŘÍDLO Ag 925/1000

Kód: 03-12312-0154
Tip Bestseller
690 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
2024-05-29

Pěkný stříbrný přívěsek. Krásně vymodelovaný se zářivými zirkony.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pěkný stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Ladně vytvarovaný přívěsek s jemně třpytivými zirkony. Příjemně se nosí a nemá tendence se překlápět.

Andělé - název vychází z řeckého ἄγγελος angelos, to znamená posel. Andělé jsou svaté, čisté a dokonalé bytosti obdařené rozumem a svobodnou vůlí a byli stvořeni jako Boží poslové a pomocníci. Nejznámější andělé - archandělé jsou Gabriel, Michael a Rafael. A každý máme svého anděla strážného - a to je hlavní důvod, proč si darujeme tyto šperky, aby nám byli připomínkou našeho milého ochránce, který nám je vždy na blízku. Křídla - Andělská křídla - ty jsou pak symbolem právě připravenosti, pohotovosti a rychlosti.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívěsky andělé
Záruka: 2 roky
? Materiál: Stříbro 925/1000
? Osazení/kámen: Zirkon
? Barva: Bílá
? Povrchová úprava: Rhodium, Lesklý
? Motiv: Anděl, Andělské křídlo
Typ přívěsku: Bez řetízku
? Výška vzoru: 27 mm
? Šířka vzoru: 9 mm
? Váha: 1,27 g