Stříbrný náhrdelník ZÁŘIVÝ KROUŽEK Ag 925/1000; ≥ 1,77 g
Kód: 03-12399-1928Detailní popis produktu
- Krásný jemný zářivý náhrdelník
- Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Jakou délku řetízku zvolit?
- Nejčastější dámské délky jsou 42 a 45 cm, avšak záleží, jak hluboko v dekoltu má žena řetízek ráda.
- Speciální prodlužovací řetízek - u náhrdelníku vám umožňuje zvolit a měnit ideální délku podle vašeho přání, aniž by bylo potřeba měnit za jiný řetízek.
- Přívěsek svou vahou stáhne řetízek hlouběji do dekoltu, než kdyby byl řetízek samotný.
- Jaké typy a délky řetízků u nás najdete?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetízky - náhrdelníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741301704 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Zirkon |
| Barva kamene: | Bílá |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Motiv: | Kulatý |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ přívěsku: | S řetízkem |
| Typ řetízku: | Prodlužovací délka |
| Výška vzoru přívěsku: | 11 mm |
| Šířka vzoru přívěsku: | 11 mm |
| Orientační váha: | 1,77 g |




