Stříbrné náušnice ZÁŘIVÉ Ag 925/1000; ≥ 2,41 g
Kód: 03-10113-1329Související produkty
Klasický řetízek v novém "Super-light" kabátě. Krásně pospojovaná stříbrná očka s nízkým profilem v kombinaci 3 malé a 1 dlouhá. Jednoduchý a...
Nádherný stříbrný náhrdelník s duhovou opálovou kuličkou na jemném řetízku. Ideální šperk pro každodenní nošení a všechny aktivity. Potěšte své blízké nebo udělejte...
Detailní popis produktu
- Krásné a elegantní náušnice s klasickým pevným patentem
- Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Náušnice na klasický pevný patent
- Háček prostrčíte uchem a hladce a bezpečně upevníte klapkou.
- Elegantní, pohodlné a bezpečné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice klasický patent |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741307140 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Elegantní, Kulatý |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro děti |
| Typ náušnice: | Klasický patent |
| Šířka náušnice: | 5 mm |
| Výška náušnice: | 16 mm |
| Orientační váha: | 2,41 g |
Krásné a elegantní náušnice s klasickým patentem Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000...
Krásné a elegantní náušnice s klasickým pevným patentem Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000...
Stříbrné náušnice s duhovým opálem. Budete s nimi naprosto jedinečná a okouzlující. Potěší vás i vaše okolí v běžný pracovní den i při výjimečné...




