Stříbrné náušnice ZÁŘIVÁ PERLA Ag 925/1000; ≥ 3,15 g
Kód: 03-08282-0726Detailní popis produktu
- Krásné a elegantní náušnice s klasickým pevným patentem
- Osazené říční perlou
- Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Náušnice na klasický pevný patent
- Háček prostrčíte uchem a hladce a bezpečně upevníte klapkou.
- Elegantní, pohodlné a bezpečné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice klasický patent |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741306471 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Říční perla |
| Barva kamene: | Bílá |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Motiv: | Elegantní, Kulatý |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Klasický patent |
| Výška náušnice: | 17 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 9 mm |
| Orientační váha: | 3,15 g |




