Stříbrné náušnice VLNKY modrý OPÁL Ag 925/1000
Kód: 03-10608-3705Související produkty
Exkluzivní Královský řetěz - ta nejluxusnější ozdoba pro muže, budete se cítit mužně a nepřemožitelně. Řetěz je kompletně ručně pletený od profesionálů s...
Elegantní stříbrný náhrdelník nádherně a zdobně vymodelovaného andílka. Zářící připomínka vašeho anděla strážného, který projasní den vám i vašemu okolí. Přívěsek je...
Detailní popis produktu
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Náušnice s visacím patentem:
- Většinou s klasickým patentem a bezpečnou klapkou, případně jednoduché s puzetou.
- Půvabné a výrazné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice visací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Opál syntetický |
| ? Barva: | Modrá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Vlnky |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Visací patent |
| Výška celé náušnice: | 37 mm |
| Výška vzoru náušnice: | 23 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 10 mm |
Stříbrné náušnice s krásnými čirými zirkony. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci v každé situaci. Skvěle se hodí jak na večerní společenské události, tak...
Visací náušnice tenisové Šířka 1,8 mm, výška 30 mm Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti...
Stříbrné náušnice s krásnými čirými zirkony. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci v každé situaci. Skvěle se hodí jak na večerní společenské události, tak...




