Stříbrné náušnice VISACÍ Ag 925/1000; ≥ 2,56 g
Kód: 03-12413-2518Detailní popis produktu
- Krásné a elegantní náušnice s visacím patentem
- Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Náušnice s visacím patentem:
- Většinou s klasickým patentem a bezpečnou klapkou, případně jednoduché s puzetou.
- Půvabné a výrazné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice visací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741307935 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Zirkon |
| Barva kamene: | Bílá |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Motiv: | Slza - Kapka |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Visací patent |
| ? Výška celé náušnice: | 34 mm |
| Výška vzoru náušnice: | 19,5 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 7,5 mm |
| Orientační váha: | 2,56 g |




