Stříbrné náušnice VĚJÍŘ bílý OPÁL Ag 925/1000; ≥ 3,77 g
Kód: 03-08601-1549Související produkty
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta ROSE BICOLOR - dva rhodiované a jeden zlaceným růžovým zlatem....
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta TRICOLOR - rhodiovaný, zlacený růžovým a žlutým zlatem....
Detailní popis produktu
- Krásné a elegantní náušnice s francouzským patentem
- Osazené duhovým syntetickým opálem
- Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Francouzský patent:
- Dřík prostrčíte dírkou v uchu a jemně zaklapnete klapku.
- Jednoduché a mladistvé.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice francouzské |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741307218 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Opál syntetický |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Vlnky |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Francouzský patent |
| ? Výška: | 14,5 mm |
| ? Šířka: | 11 mm |
| Orientační váha: | 3,77 g |
Kroužky s francouzským zapínáním Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Kroužky s francouzským zapínáním Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Kroužky s francouzským zapínáním Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Kroužky s francouzským zapínáním Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Stříbrné náušnice vlnkovité Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava rhodium Typ zapínání...
Kroužky s francouzským zapínáním Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Kroužky s francouzským zapínáním Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava žluté 14K zlato
Jednoduché stříbrné náušnice Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava žluté 14K zlato Typ zapínání náušnice:...
Náušnice se třpytivými kamínky Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Stříbrné náušnice kroužky Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava rhodium Typ zapínání...
Náušnice se třpytivými kamínky Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Kroužky s francouzským zapínáním Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...




