Stříbrné náušnice SRDÍČKO něžné Ag 925/1000; ≥ 0,59 g
Kód: 03-12465-3431Související produkty
Detailní popis produktu
- Stříbrné náušnice s motivem srdíčka, které krásně doplní váš outfit jemným romantickým dotekem.
- Náušnice jsou ideálním šperkem pro každodenní nošení a všechny aktivity.
- Jsou skvělým doplňkem i připomínkou na jedinečného člověka nebo událost.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Symbol srdce
- Láska je to nejcennější, co v životě máme.
- Darujte šperk srdce a projevte svou lásku vašemu blízkému.
- Jednoduchý a jasný symbol lásky a přátelství.
- Symbolizuje též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost.
- Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.
- Zajímá vás další symbolika šperků?
Pecky s puzetou:
- Jednoduché jemné zapínání, dřík prostrčíte dírkou v uchu a k upevnění zasunete puzetu.
- Jednoduché a rychlé.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice pecky / puzeta |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741310553 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Bez kamene |
| ? Barva: | Bez kamene |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Srdce |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro děti |
| Typ náušnice: | Pecky / Puzeta |
| Výška vzoru náušnice: | 5 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 5 mm |
| Orientační váha: | 0,59 g |
Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava Rhodium Typ zapínání náušnice: pecky na puzetu
Stříbrné náušnice CROISSANT Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti 925...
Stříbrné náušnice kosené půlkroužky Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava rhodium Typ zapínání náušnice: pecky na puzetu
Stříbrné náušnice srdíčko Osazené duhovým syntetickým opálem Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava rhodium Typ zapínání náušnice: pecky na...
Stříbrné náušnice kolečka Osazené minerálem tygří oko Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava rhodium Typ...
Stříbrné náušnice ve tvaru kolečka Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava žluté 14K zlato Typ zapínání náušnice: pecky na puzetu
Stříbrné náušnice pro milovnice knih a slov Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava...
Stříbrné náušnice kapky – výrazné a lehké díky elektroformování Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Stříbrné náušnice kapky – výrazné a lehké díky elektroformování Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...




