Stříbrné náušnice SRDCE Ag 925/1000; ≥ 2,31 g
Kód: 03-13783-3755Související produkty
Stříbrný přívěsek s motivem srdíčka, který krásně doplní váš outfit jemným romantickým dotekem. Přívěsek je ideálním šperkem pro každodenní nošení a všechny aktivity. Je...
Detailní popis produktu
- Jsou vyrobeny z kvalitního stříbra 925/1000 s puncem ryzosti a chráněny povrchovou úpravou žlutého zlata, díky které si uchovají svůj jas a lesk po dlouhou dobu.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Pecky s puzetou:
- Jednoduché jemné zapínání, dřík prostrčíte dírkou v uchu a k upevnění zasunete puzetu.
- Jednoduché a rychlé.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice pecky / puzeta |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Červená, Mix |
| ? Povrchová úprava: | Lesklý, Zlaceno žlutým 14K zlatem |
| ? Motiv: | Symbol - Ornament, Srdce |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Pecky / Puzeta |
| Výška vzoru náušnice: | 10,5 mm |
| Orientační váha: | 2,31 g |
Stříbrné náušnice CROISSANT Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava rhodium Typ zapínání náušnice: pecky na puzetu
Stříbrné náušnice ve tvaru hvězdičky Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava rhodium Typ zapínání náušnice: pecky na puzetu
Stříbrné náušnice s motivem květinky Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti 925...
Stříbrné náušnice hvězda Polárka Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava rhodium Typ...
Stříbrné náušnice ve tvaru hvězdiček Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava žluté 14K zlato Typ zapínání náušnice: pecky na puzetu
Stříbrné náušnice obloukovité Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava žluté 14K zlato...
Stříbrné náušnice kapky – výrazné a lehké díky elektroformování Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...




