Stříbrné náušnice SRDCE Ag 925/1000
Kód: 03-11855-3125Související produkty
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta ROSE BICOLOR - dva rhodiované a jeden zlaceným růžovým zlatem....
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta ROSE BICOLOR - dva rhodiované a jeden zlaceným růžovým zlatem....
Fantastický řetízek H-Figara se zrcadlící destičkou. Krásně pospojovaná stříbrná očka v kombinaci 3 malé a 1 dlouhá. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete...
Detailní popis produktu
- Krásné a elegantní náušnice s francouzským patentem
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Symbol srdce
- Láska je to nejcennější, co v životě máme.
- Darujte šperk srdce a projevte svou lásku vašemu blízkému.
- Jednoduchý a jasný symbol lásky a přátelství.
- Symbolizuje též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost.
- Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.
- Zajímá vás další symbolika šperků?
Francouzský patent:
- Dřík prostrčíte dírkou v uchu a jemně zaklapnete klapku.
- Jednoduché a mladistvé.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice francouzské |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741310058 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Bez kamene |
| ? Barva: | Bez kamene |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Srdce |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro děti |
| Typ náušnice: | Francouzský patent |
| ? Výška celé náušnice: | 22 mm |
| Výška vzoru náušnice: | 14 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 14 mm |
| Orientační váha: | 2,49 g |
Jednoduché stříbrné náušnice Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava žluté 14K zlato Typ zapínání náušnice:...
Kroužky s francouzským zapínáním Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Kroužky s francouzským zapínáním Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Stříbrné náušnice vlnkovité Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava rhodium a žluté 14K...
Stříbrné náušnice kroužky Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava rhodium Typ zapínání...
Kroužky s francouzským zapínáním Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Stříbrné náušnice linky kamínků Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava rhodium Typ...
Stříbrné náušnice oválky Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava žluté 14K zlato Typ...
Stříbrné náušnice kroužky Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava žluté 14K zlato Typ zapínání náušnice:...




