Stříbrné náušnice SLUNCE Ag 925/1000; ≥ 1,86 g
Kód: 03-09635-0796Související produkty
Tip
od 3 340 Kč
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta TRICOLOR - rhodiovaný, zlacený růžovým a žlutým zlatem....
Tip
od 2 410 Kč
Jemné kuličky s měsíčním brusem - nejlepší typ diamantového broušení s nepřekonatelným třpytem. Skvěle se hodí jak na denní nošení, tak na speciální příležitosti....
Detailní popis produktu
- Krásné a elegantní náušnice s klasickým pevným patentem
- Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Náušnice na klasický pevný patent
- Háček prostrčíte uchem a hladce a bezpečně upevníte klapkou.
- Elegantní, pohodlné a bezpečné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice klasický patent |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741306730 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Elegantní, Kulatý |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro děti |
| Typ náušnice: | Klasický patent |
| Šířka náušnice: | 7 mm |
| Výška náušnice: | 16 mm |
| Orientační váha: | 1,86 g |
Tip
2 000 Kč
Krásné a elegantní náušnice s klasickým patentem Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000...




