Stříbrné náušnice SAFÍR šroubek Ag 925/1000; ≥ 2,42 g
Kód: 03-11268-2492Detailní popis produktu
- Krásné a elegantní náušnice pecky se šroubkem
- Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Pecky/šroubek:
- Důmyslnější a pevnější varianta zapínání, dřík prostrčíte dírkou v uchu a k upevnění zašroubujete šroubek.
- Krásné a bezpečné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šperky pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741307706 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Zirkon |
| Barva kamene: | Modrá |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Motiv: | Kulatý |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Pecky / Šroubek |
| Výška vzoru náušnice: | 8,8 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 8,8 mm |
| Orientační váha: | 2,42 g |




