Stříbrné náušnice ŘÍČNÍ PERLA 9 mm Ag 925/1000
Kód: 03-05664-3519Související produkty
Detailní popis produktu
- Stříbrné náušnice s jemnou říční perlou.
- Svou jednoduchostí se hodí ke každému outfitu.
- Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci v každé situaci.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Pecky s puzetou:
- Jednoduché jemné zapínání, dřík prostrčíte dírkou v uchu a k upevnění zasunete puzetu.
- Jednoduché a rychlé.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice pecky / puzeta |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741310836 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Říční perla |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Kulatý |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Pecky / Puzeta |
| Výška vzoru náušnice: | 9 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 9 mm |
| Orientační váha: | 1,01 g |
Stříbrné náušnice ve tvaru mašličky Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava rhodium Typ...
Stříbrné náušnice lomené půlkroužky Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava rhodium Typ zapínání náušnice: pecky na puzetu
Stříbrné náušnice ve tvaru pyramidy Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava žluté 14K zlato Typ zapínání náušnice: pecky na puzetu
Stříbrné náušnice CROISSANT Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti 925...
Stříbrné náušnice oblouček Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava žluté 14K zlato Typ zapínání náušnice: pecky na puzetu
Stříbrné náušnice hvězda Polárka Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava rhodium Typ...
Stříbrné náušnice ve tvaru trojúhelníku Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti 925...
Stříbrné náušnice hladké obdélníčky Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava rhodium Typ zapínání náušnice: pecky na puzetu




