Stříbrné náušnice PERLA ornament Ag 925/1000
Kód: 03-11594-2829Související produkty
Nádherný stříbrný náhrdelník s duhovou opálovou kuličkou na jemném řetízku. Ideální šperk pro každodenní nošení a všechny aktivity. Potěšte své blízké nebo udělejte...
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta ROSE BICOLOR - dva rhodiované a jeden zlaceným růžovým zlatem....
Klasický řetízek v novém "Super-light" kabátě. Krásně pospojovaná stříbrná očka s nízkým profilem. Jednoduchý a okouzlující řetízek se skvěle hodí jak na denní...
Noblesní stříbrný náhrdelník s duhovým opálem. Tajuplný nadčasový řecký vzor - celosvětově používaný jako punc noblesy a luxusu. Perfektní šperk, díky kterému se...
Detailní popis produktu
- Krásné a elegantní náušnice s klasickým pevným patentem
- Osazené říční perlou
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Náušnice na klasický pevný patent
- Háček prostrčíte uchem a hladce a bezpečně upevníte klapkou.
- Elegantní, pohodlné a bezpečné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice klasický patent |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741309380 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Říční perla |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Symbol - Ornament |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Klasický patent |
| ? Výška celé náušnice: | 14,5 mm |
| Výška vzoru náušnice: | 8 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 9 mm |
| Orientační váha: | 2,54 g |
Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Krásné a elegantní náušnice s klasickým patentem Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000...




