Stříbrné náušnice pecky KAMÍNEK 7 mm Ag 925/1000; ≥ 2,28 g
Kód: 03-05692-3421Detailní popis produktu
- Jsou ideální volbou pro každodenní nošení i pro chvíle, kdy toužíte po nenápadném třpytu.
- Klasický tvar a čistý lesk z nich dělají nadčasový kousek, který se hodí ke všemu a sluší každému.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Pecky s puzetou:
- Jednoduché jemné zapínání, dřík prostrčíte dírkou v uchu a k upevnění zasunete puzetu.
- Jednoduché a rychlé.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice pecky / puzeta |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741310454 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Zirkon |
| Barva kamene: | Bílá |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Motiv: | Kulatý |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Pecky / Puzeta |
| Výška vzoru náušnice: | 8 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 8 mm |
| Orientační váha: | 2,28 g |




