Stříbrné náušnice ORNAMENT Ag 925/1000; ≥ 2,52 g
Kód: 03-13473-3508Související produkty
Tip
1 180 Kč
Stříbrný přívěsek pro všechny zdravotníky. Starověký symbol medicíny a lékařství. Pochází z řecké mytologie, kde byl Aeskulap bohem lékařství a léčitelství. Hůl...
Detailní popis produktu
- Stříbrné náušnice s čirými zirkony, které se na světle třpytí díky svému jedinečnému brusu.
- Svým nádherným tvarem se hodí ke každému outfitu a zajistí vám neustálou ladnost a eleganci v každé situaci.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Náušnice na klasický pevný patent
- Háček prostrčíte uchem a hladce a bezpečně upevníte klapkou.
- Elegantní, pohodlné a bezpečné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné náušnice pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741310737 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Symbol - Ornament |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Klasický patent |
| Výška vzoru náušnice: | 15 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 6 mm |
| Orientační váha: | 2,52 g |




