Stříbrné náušnice ORNAMENT Ag 925/1000; ≥ 2,04 g
Kód: 03-13678-3666Detailní popis produktu
- Tyto stříbrné náušnice vás okouzlí na první pohled svým jemným, a přitom vznešeným třpytem a tvarem, který přitahuje každý pohled.
- Jsou vyrobeny z kvalitního stříbra 925/1000 s puncem ryzosti a chráněny povrchovou úpravou Rhodia a 14K zlata, díky které si uchovají svůj jas a lesk po dlouhou dobu.
- Zapínání na šroubek je pohodlné, spolehlivé a bezpečné i při každodenním nošení.
- Univerzální design těchto náušnic se hodí jak k neformálním outfitům, tak i k večerním šatům.
- Každý šperk vzniká ve spolupráci s BEALIO a před odesláním je pečlivě kontrolován, aby k vám dorazil v té nejlepší podobě.
Pecky/šroubek:
- Důmyslnější a pevnější varianta zapínání, dřík prostrčíte dírkou v uchu a k upevnění zašroubujete šroubek.
- Krásné a bezpečné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné náušnice pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741311109 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Zirkon |
| Barva kamene: | Bílá |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý, Zlaceno žlutým 14K zlatem |
| Motiv: | Symbol - Ornament |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro děti |
| Typ náušnice: | Pecky / Šroubek |
| Výška vzoru náušnice: | 7 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 12,5 mm |
| Orientační váha: | 2,04 g |




