Stříbrné náušnice NEKONEČNO yellow Ag 925/1000
Kód: 03-13213-2854Související produkty
Exkluzivní Královský řetěz - ta nejluxusnější ozdoba pro muže, budete se cítit mužně a nepřemožitelně. Řetěz je kompletně ručně pletený od profesionálů s...
Jemné kuličky s měsíčním brusem - nejlepší typ diamantového broušení s nepřekonatelným třpytem. Skvěle se hodí jak na denní nošení, tak na speciální příležitosti....
Klasický řetízek v novém "Super-light" kabátě. Krásně pospojovaná stříbrná očka s nízkým profilem. Jednoduchý a okouzlující řetízek se skvěle hodí jak na denní...
Náhrdelník s přívěskem ve tvaru křížku Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000...
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta TRICOLOR - rhodiovaný, zlacený růžovým a žlutým zlatem....
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta TRICOLOR - rhodiovaný, zlacený růžovým a žlutým zlatem....
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta ROSE BICOLOR - dva rhodiované a jeden zlaceným růžovým zlatem....
Detailní popis produktu
- Krásné a elegantní náušnice pecky se šroubkem
- Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava zlacení YELLOW
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Pecky/šroubek:
- Důmyslnější a pevnější varianta zapínání, dřík prostrčíte dírkou v uchu a k upevnění zašroubujete šroubek.
- Krásné a bezpečné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice pecky / šroubek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741309557 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Lesklý, Zlaceno žlutým 14K zlatem |
| ? Motiv: | Symbol - Ornament, Nekonečno - Infinity |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro děti |
| Typ náušnice: | Pecky / Šroubek |
| Výška vzoru náušnice: | 4 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 10 mm |
| Orientační váha: | 1,04 g |
Spirálovité stříbrné náušnice Osazené kubickými zirkony nejvyšší AAA kvality Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava rhodium Typ zapínání...
Stříbrné náušnice ve tvaru křížku Osazené kubickými zirkony nejvyšší AAA kvality Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava rhodium Typ...




