Stříbrné náušnice MOTÝL RŮŽOVÝ Ag 925/1000; ≥ 1,46 g
Kód: 03-10793-0748Detailní popis produktu
- Krásné a elegantní náušnice pecky s puzetou
- Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Pecky s puzetou:
- Jednoduché jemné zapínání, dřík prostrčíte dírkou v uchu a k upevnění zasunete puzetu.
- Jednoduché a rychlé.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice pecky / puzeta |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741306549 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Zirkon |
| Barva kamene: | Růžová |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Motiv: | Zvířecí, Motýl |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro děti |
| Typ náušnice: | Pecky / Puzeta |
| Výška vzoru náušnice: | 7 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 9 mm |
| Orientační váha: | 1,46 g |




