Stříbrné náušnice KROUŽKY růžové 15 mm Ag 925/1000
Kód: 03-13249-3118Související produkty
Stříbrný náhrdelník s motivem stromu života, který vám dodá neodolatelnou eleganci. Dokonalý šperk pro každodenní nošení, jak pro všední dny, tak pro výjimečné chvíle....
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Jednoduchý a okouzlující šperk. Skvěle hodí jak na denní nošení, tak na...
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta TRICOLOR - rhodiovaný, zlacený růžovým a žlutým zlatem....
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta TRICOLOR - rhodiovaný, zlacený růžovým a žlutým zlatem....
Detailní popis produktu
- Krásné a elegantní náušnice kruhy
- Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- S precizním diamantovým brusem
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Kruhy:
- Kroužek s krátkým drátkem zasunete či zaklapnete do jeho druhé poloviny.
- Jednoduché a mladistvé.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice kruhy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741309984 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Růžová |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Kulatý |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Kroužek, Francouzský patent |
| Výška vzoru náušnice: | 15 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 15 mm |
| Orientační váha: | 2,01 g |
Kruhy s precizním diamantovým brusem Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava rhodium
Kruhy s precizním diamantovým brusem Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava rhodium
Kruhy s precizním diamantovým brusem Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava žluté 14K...
Jednoduché hladké kroužky Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava zlacení YELLOW




