Stříbrné náušnice KROUŽKY bílé 15 mm Ag 925/1000
Kód: 03-11723-3114Související produkty
Klasický řetízek v novém "Super-light" kabátě. Krásně pospojovaná stříbrná očka s nízkým profilem. Jednoduchý a okouzlující řetízek se skvěle hodí jak na denní...
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta ROSE BICOLOR - dva rhodiované a jeden zlaceným růžovým zlatem....
Noblesní stříbrný náhrdelník s duhovým opálem. Tajuplný nadčasový řecký vzor - celosvětově používaný jako punc noblesy a luxusu. Perfektní šperk, díky kterému se...
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta TRICOLOR - rhodiovaný, zlacený růžovým a žlutým zlatem....
Náhrdelník s přívěskem ve tvaru křížku Osazený kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000...
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta ROSE BICOLOR - dva rhodiované a jeden zlaceným růžovým zlatem....
Fantastický řetízek H-Figara se zrcadlící destičkou. Krásně pospojovaná stříbrná očka v kombinaci 3 malé a 1 dlouhá. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete...
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta TRICOLOR - rhodiovaný, zlacený růžovým a žlutým zlatem....
Detailní popis produktu
- Krásné a elegantní náušnice kruhy
- Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- S precizním diamantovým brusem
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Kruhy:
- Kroužek s krátkým drátkem zasunete či zaklapnete do jeho druhé poloviny.
- Jednoduché a mladistvé.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice kruhy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741309953 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Kulatý |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Kroužek, Francouzský patent |
| Výška vzoru náušnice: | 15 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 15 mm |
| Orientační váha: | 2,01 g |
Kruhy s precizním diamantovým brusem Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava rhodium
Kruhy s precizním diamantovým brusem Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava rhodium
Kruhy s precizním diamantovým brusem Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava rhodium
Kruhy s precizním diamantovým brusem Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava rhodium
Kruhy s precizním diamantovým brusem Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava žluté 14K...
Stříbrné náušnice kruhy Klasické nadčasové kruhy, které vám sluší při každé příležitosti Svou jednoduchostí se hodí ke každému outfitu
Stříbrné náušnice kruhy Klasické nadčasové kruhy, které vám sluší při každé příležitosti Svou jednoduchostí se hodí ke každému outfitu




