Stříbrné náušnice KROUŽKY 25 mm Ag 925/1000; ≥ 6,40 g
Kód: 03-05985-2659Související produkty
Novinka
840 Kč
Stříbrné náušnice hvězdička Osazené kubickými zirkony nejvyšší AAA kvality Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava rhodium Typ zapínání...
Tip
1 110 Kč
Stříbrné náušnice ve tvaru kapky zaujmou svým jemným tvarem, který přidává šmrnc každému outfitu, aniž by působily přehnaně výrazně. Ideální volbou pro ženy, které...
Detailní popis produktu
- Krásné a elegantní náušnice kruhy
- S precizním diamantovým brusem
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Kruhy:
- Kroužek s krátkým drátkem zasunete či zaklapnete do jeho druhé poloviny.
- Jednoduché a mladistvé.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šperky pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741309175 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Bez kamene |
| ? Barva: | Bez kamene |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý, Broušený |
| ? Motiv: | Kulatý |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Francouzský patent |
| Výška vzoru náušnice: | 25 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 25 mm |
| Orientační váha: | 6,40 g |




