Stříbrné náušnice KROUŽKY Ag 925/1000; ≥ 3,37 g
Kód: 03-05999-2666Detailní popis produktu
- Krásné a elegantní náušnice kruhy
- Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- S precizním diamantovým brusem
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Kruhy:
- Kroužek s krátkým drátkem zasunete či zaklapnete do jeho druhé poloviny.
- Jednoduché a mladistvé.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šperky pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741309243 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Zirkon |
| Barva kamene: | Bílá |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Mat a lesk |
| Motiv: | Kulatý |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Francouzský patent |
| Výška vzoru náušnice: | 12 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 13 mm |
| Orientační váha: | 3,37 g |




