Stříbrné náušnice KŘÍŽ zlacené yellow Ag 925/1000
Kód: 03-13404-3440Související produkty
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Jednoduchý a okouzlující šperk. Skvěle hodí jak na denní nošení, tak na...
Klasický řetízek v novém "Super-light" kabátě. Krásně pospojovaná stříbrná očka s nízkým profilem v kombinaci 3 malé a 1 dlouhá. Jednoduchý a...
Detailní popis produktu
- Stříbrné náušnice s čirými zirkony s klasickým pevným patentem
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Symbol kříž
- Nejznámější a nejpoužívanější symbol napříč dějinami lidstva.
- Je znamením, označením, křižovatkou, setkáním, prolnutím dvou různých proudů a v neposlední řadě mučícím nástrojem.
- Darujte symbol znamení a víry: Kříž byl pozdvižen a zvěčněn díky událostem na Kalvárii a vykupitelským činem Ježíše Krista, který svou smrtí a zmrtvýchvstáním přinesl lidem spásu.
- Zajímá vás další symbolika šperků?
Náušnice na klasický pevný patent
- Háček prostrčíte uchem a hladce a bezpečně upevníte klapkou.
- Elegantní, pohodlné a bezpečné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice klasický patent |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741310591 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Lesklý, Zlaceno žlutým 14K zlatem |
| ? Motiv: | Kříž |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Klasický patent |
| ? Výška celé náušnice: | 13,5 mm |
| Výška vzoru náušnice: | 9,5 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 7 mm |
| Orientační váha: | 0,99 g |
Stříbrné náušnice s jemnou říční perlou. Budete s nimi naprosto jedinečná a okouzlující. Potěší vás i vaše okolí v běžný pracovní den i při výjimečné...
Stříbrné náušnice s duhovým opálem Budete s nimi naprosto jedinečná a okouzlující Potěší vás i vaše okolí v běžný pracovní den i při výjimečné příležitosti




