Stříbrné náušnice JEMNÁ PERLA Ag 925/1000; ≥ 2,83 g
Kód: 03-08247-0727Související produkty
Tip
od 3 340 Kč
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Jednoduchý a okouzlující šperk. Skvěle hodí jak na denní nošení, tak na...
Detailní popis produktu
- Krásné a elegantní náušnice s klasickým pevným patentem
- Osazené říční perlou
- Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Náušnice na klasický pevný patent
- Háček prostrčíte uchem a hladce a bezpečně upevníte klapkou.
- Elegantní, pohodlné a bezpečné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice klasický patent |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741306488 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Říční perla |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Elegantní, Kulatý |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Klasický patent |
| Šířka: | 8 mm |
| Výška: | 17 mm |
| Orientační váha: | 2,83 g |
Novinka
1 240 Kč
Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Novinka
1 710 Kč
Krásné a elegantní náušnice s klasickým pevným patentem Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000...




