Stříbrné náušnice HLADKÉ KRUHY 20 mm yellow Ag 925/1000; ≥ 1,22 g
Kód: 03-13424-3383Detailní popis produktu
Kruhy:
- Klasické nadčasové kruhy, které vám sluší při každé příležitosti
- Svou jednoduchostí se hodí ke každému outfitu
- Kroužek s krátkým drátkem zasunete či zaklapnete do jeho druhé poloviny.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice kruhy |
|---|---|
| EAN: | 08595741310324 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Bez kamene |
| Barva kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Lesklý, Zlaceno žlutým 14K zlatem |
| Motiv: | Kulatý |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro děti |
| Typ náušnice: | Kroužek |
| Šířka náušnice: | 1,5 mm |
| Velikost náušnice: | 20 mm |
| Orientační váha: | 1,22 g |




