Stříbrné náušnice HLADKÉ KRUHY 16 mm Ag 925/1000; ≥ 0,79 g
Kód: 03-05748-1108Detailní popis produktu
- Krásné a elegantní náušnice kruhy
- Z čistého leštěného stříbra
- S precizním diamantovým brusem
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Kruhy:
- Kroužek s krátkým drátkem zasunete či zaklapnete do jeho druhé poloviny.
- Jednoduché a mladistvé.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice kruhy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741306921 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Bez kamene |
| Barva kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Motiv: | Kulatý |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro muže, Pro děti |
| Typ náušnice: | Kroužek |
| Šířka náušnice: | 1,5 mm |
| Velikost náušnice: | 16 mm |
| Orientační váha: | 0,79 g |




