Stříbrné náušnice FRESKA Ag 925/1000; ≥ 3,79 g
Kód: 03-13772-3751Související produkty
Noblesní stříbrný náhrdelník s duhovým opálem. Tajuplný nadčasový řecký vzor - celosvětově používaný jako punc noblesy a luxusu. Perfektní šperk, díky kterému se...
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta TRICOLOR - rhodiovaný, zlacený růžovým a žlutým zlatem....
Detailní popis produktu
- Jsou vyrobeny z kvalitního stříbra 925/1000 s puncem ryzosti a chráněny povrchovou úpravou Rhodia, díky které si uchovají svůj jas a lesk po dlouhou dobu.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Francouzský patent:
- Dřík prostrčíte dírkou v uchu a jemně zaklapnete klapku.
- Jednoduché a mladistvé.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice francouzské |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Černá, Mix |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Symbol - Ornament, Květina |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Francouzský patent |
| Výška vzoru náušnice: | 16 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 6,5 mm |
| Orientační váha: | 3,79 g |
Kroužky s francouzským zapínáním Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Kroužky s francouzským zapínáním Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Kroužky s francouzským zapínáním Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Kroužky s francouzským zapínáním Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava rhodium
Jednoduché stříbrné náušnice Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava žluté 14K zlato Typ zapínání náušnice:...
Stříbrné náušnice vlnkovité Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava rhodium a žluté 14K...
Kroužky s francouzským zapínáním Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Kroužky s francouzským zapínáním Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Kroužky s francouzským zapínáním Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava žluté 14K zlato
Kroužky s francouzským zapínáním Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava rhodium
Stříbrné náušnice oválky Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava rhodium Typ zapínání...
Stříbrné náušnice CROISSANT Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava rhodium Typ zapínání náušnice: francouzský...




