Stříbrné náušnice BROUŠENÉ KRUHY 40 mm Ag 925/1000; ≥ 3,39 g
Kód: 03-04652-1116Detailní popis produktu
- Krásné a elegantní náušnice kruhy
- Z čistého leštěného stříbra
- S precizním diamantovým brusem
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Kruhy:
- Kroužek s krátkým drátkem zasunete či zaklapnete do jeho druhé poloviny.
- Jednoduché a mladistvé.
Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice kruhy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741306990 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Bez kamene |
| Barva kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Broušený |
| Motiv: | Kulatý |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Kroužek |
| Šířka náušnice: | 2 mm |
| Velikost náušnice: | 40 mm |
| Orientační váha: | 3,39 g |




