Stříbrná souprava ŘÍČNÍ PERLA kulatá Ag 925/1000; ≥ 4,03 g
Kód: 03-10798-1947Detailní popis produktu
- Krásná a elegantní souprava
- Osazená říční perlou
- Osazená kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Náušnice na klasický pevný patent
- Háček prostrčíte uchem a hladce a bezpečně upevníte klapkou.
- Elegantní, pohodlné a bezpečné.
Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Máte na co pověsit přívěsek?
- Spojte soupravu s ideálním řetízkem a vytvořte tak dokonalý luxusní dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soupravy klasické |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741331084 |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Říční perla |
| Barva kamene: | Bílá |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Motiv: | Kulatý |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Klasický patent |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška celého přívěsku: | 18,5 mm |
| Výška vzoru přívěsku: | 11,6 mm |
| Šířka vzoru přívěsku: | 7,6 mm |
| ? Výška celé náušnice: | 16 mm |
| Výška vzoru náušnice: | 11 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 7,3 mm |
| Orientační váha: | 4,03 g |




